Олексій Романько: «Ми зустрічаємо новий рік з незмінним бажанням – Перемоги та миру» + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
З прийдешнім Новим роком привітав голова обласної ради Олексій Романько.
Він зазначив, що для всіх українців 2024-й – рік боротьби, викликів і незламності.
Сумщина стала справжнім форпостом України.
«Підсумовуючи цей рік, можна ствердно сказати: Сумщина вистояла. Як і вистояла вся Україна. Ми зустрічаємо новий рік з незмінним бажанням – перемоги та миру. Я впевнений, що Україну чекають добрі новини і знакові здобутки. Щиро бажаю, щоб у новому, 2025 році, у кожній оселі панувало добро і злагода, здоров’я та спокій, щастя та радість!
Ми вистоїмо і Переможемо! Слава Україні!», – сказав Олексій Романько.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: