Олександр Ярига розвінчує міфи і маніпуляції Павленка + Відео

Суспільство 20:59, 19.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні,19 квітня, в ефірі новий випуск програми «Олександр Ярига відповідає».

Олександр Ярига (він є керівником інформаційного агентства «Північ Медіа») відповів В’ячеславу Павленку, який намагається дискредитувати «Північ Медіа» та знищити впливові місцеві ЗМІ. За Павленком стоїть Володимир Пилипейко, який є лідером шосткинського ОПЗЖ.

Чергова маніпулятивна публікація Павленка вийшла у Чистий четвер. «В день, коли всі відмиваються від бруду, а наш «герой» цей бруд накидує», – говорить Олександр Ярига. За його словами, написання брудних, маніпулятивних статей – це спеціалізація Павленка.

Автор програми нагадав історію, яка сталася у квітні 2020 року. В день, коли в останню путь проводили директора казенного заводу «Імпульс» Євгена Чернова, Павленко зателефонував у поліцію і повідомив про нібито порушення карантинних правил. «По-простому у нашому місті такі люди, як В’ячеслав Анатолійович, називаються стукачами», – сказав Олександр Ярига.

Щодо діяльності «Північ Медіа» він зазначив: інформаційне агентство працює відкрито. «Нам несоромно за свою роботу», – підкреслив керівник інформагентства і озвучив ціни на послуги «Північ Медіа», розповів про тендер, яким маніпулює Павленко.

Олександр Ярига наголосив на важливості роботи з інформування населення про події, які відбуваються у громаді та регіоні. Він вважає, що це складова безпеки держави, особливо у воєнний час. На думку керівника «Північ Медіа», задача Павленка – дискредитувати місцеву владу та ЗМІ. «Він нам пропонує модель сусідньої рашки, де є монополія на інформацію. Де є тільки одна думка і все», – говорить Олександр Ярига.

За його словами, сьогодні у місті працюють різні засоби масової інформації, кожне ЗМІ розповсюджує новини, які журналісти вважають актуальними: «…Існує різноманіття думок».

До речі, Павленко у своїх публікаціях ніколи не розповідає про бізнеси Володимира Пилипейка. Олександр Ярига заявив: знищити інформаційне агентство «Північ Медіа» Пилипейку не вдасться. «Ми знаємо про всі закулісні потуги Володимира Юрійовича», – підкреслив він.

На думку керівника «Північ Медіа», своїми публікаціями Павленко створює конфлікти, розхитує ситуацію у суспільстві, що вигідно країні-агресору. Олександр Ярига впевнений: компетентні органи повинні дати відповідь, на кого працює Павленко.

Він звернувся до тих, хто мав негативний досвід спілкування з Павленком, написати свою історію на електрону адресу: pivnichmedia@gmail.com (анонімність гарантується).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору