Олег Штогрин: про актуальну інформацію щодо захворюваності на COVID -19 + Відео

Здоров'я, Медицина 18:01, 17.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Останнім часом ситуація із захворюваністю на коронавірус стабілізувалася як в Україні в цілому, так і в Шосткинській громаді зокрема. Але про покращення говорити ще зарано, бо ріст захворюваності зупинився на високих цифрах. Так, на минулому тижні в інфекційному відділенні Шосткинської ЦРЛ перебувало близько 80 хворих.

«Сьогодні на ранок у нас в інфекційному відділенні 51 хворий. Учора за добу 6 поступило, 6 виписали. Одна важка жінка під’єднана до апарату ШВЛ, 6 – на центральному кисні», – розповів головний лікар Шосткинської ЦРЛ Олег Штогрин.

Під час цієї хвилі зросла кількість смертей, зазначає медик. Помирають переважно люди похилого віку та ті, хто має супутні захворювання.

Поступають до лікарні й інфіковані діти. Вони легше переносять хворобу, ніж дорослі.

«Але у дітей висока температура… У середньому дітей госпіталізуємо на 2-3 дні. За останні 3 тижні двох дітей ми були змушені транспортувати у Сумську дитячу лікарню. З ними все гаразд», – додає Олег Штогрин.

Восени гостро стояло питання кисневого забезпечення, тому за кошти державного бюджету опорні лікарні продовжують дооснащувати кисневим обладнанням.

Нагадаємо, Шосткинська ЦРЛ наприкінці січня отримала кисневий циліндр ємкістю 3 тонни. Щойно погода покращиться, його встановлять. Крім цього, проект передбачає розведення додаткових кисневих точок в інфекційному відділенні. Це збільшить можливість створення запасів кисню.

«Зараз це не так актуально. Менше хворих на кисневій підтримці, у кілька разів зменшився розхід кисню. Але ніхто не знає, що буде завтра», – говорить головний лікар ЦРЛ.

Зараз лікарня чекає на кисневу станцію, яка дозволить одночасно забезпечити киснем 30 ліжок. За інформацією МОЗу, кисневі станції в Україну привезуть наприкінці лютого – початку березня.

Більше – у відеоролику.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору