Олег Ляшко: «Парламентські вибори – це бій за землю»

 Поділитися

Поділитися в

Лідер Радикальної партії, Народний депутат Олег Ляшко прибув з черговим візитом на Сумщину. Цього разу він побував у смт Липова Долина. Політик відвідав Липоводолинську птахофабрику ТОВ «Птахопродукт-2007», де займаються виробництвом яйця столового. Там Олег Ляшко зустрівся з керівництвом та трудовим колективом. Обговорювали ціни на продукти та заробітні плати.

«Найважливіше – щоб у людей зарплати були! Підняли зарплату чи пенсію, умовно, на 5 гривень, а яйця подорожчали на 5 гривень. Де набратися грошей стільки, щоб купити цю їжу? Тому дуже важливим є відновлення державного контролю за цінами: на ліки, на харчові продукти, першочергово!», – зазначив Олег Ляшко.

Пізніше народний депутат зустрівся з виборцями, мешканцями району в будинку культури й обговорював з ними найболючіші питання. Зокрема, політик підняв питання продажу землі. Він вбачає, що нинішня влада хоче продати землю. А українські селяни зможуть її придбати лише, якщо продаватимуть до Державного земельного банку. Держава буде викуповувати земельну ділянку за ринковою ціною і буде здавати фермерам в довгострокову оренду. І це буде ресурсом для відновлення села.

 «Парламентські вибори – це бій за землю», – наголосив Олег Ляшко та закликав виборців йти та голосувати за майбутнє України.

Також політик зупинився на питаннях нарахування субсидій, медичної реформи, пенсійного віку та підвищення ціни на газ.

Під час особистого спілкування з кандидатом селяни розповіли про нагальні проблеми. Звернули його увагу на суспільні проблеми: нестача робочих місць, субсидії, ціни, тарифи.

 «Пенсії низькі, а тарифи — високі, жити дуже важко. В селі взагалі роботи нема. Ніхто не турбується про нас, усі тільки крадуть. Пенсію підняли на 36 гривень, а ціни відразу на скільки піднялися?», – поділилася Катерина Григорівна, жителька селища.

Люди обурюються, що жителі Сумщини вимушені платити “небесні” суми за використання газу, не зважаючи, на видобуток останнього в Сумській області.

«Потрібно скасувати рішення Уряду щодо підвищення ціни на газ. Основна частина видобутого газу повинна залишатися на Сумщині, йти на потреби людей у цій області й обмежити націнки на цей газ. Щоб не накручували сотні процентів і не залазили у кишеню до людей», – зазначив лідер Радикальної партії.

Олег Ляшко вислухав проблеми жителів Сумщини та пообіцяв докласти всі зусилля для їх вирішення.

Нагадаємо, під час одного з візитів Олега Ляшка на Сумщину, керівники Липоводолинського району звернулися до нього з проханням про допомогу в придбанні пожежної машини. Вкрай потрібна техніка ніяк не надходила місцевим рятувальникам. Та завдяки Олегу Ляшку Сумщина отримала нову пожежну машину за кілька днів до Нового року. 

Вчора ж Олег Ляшко зустрівся з Липоводолинськими рятувальниками та пообіцяв взяти на контроль питання щодо підвищення заробітної плати працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору