Олег Клименчуков: Громади зможуть напряму отримати будматеріали від держави для відновлення пошкоджених війною об’єктів

 Поділитися

Поділитися в

 На придбання будівельних матеріалів нашій області попередньо передбачено 135 мільйонів гривень державних коштів, повідомив заступник керівника обласної військової адміністрації О. Клименчуков.

За його словами, громади, які постраждали від бойових дій, надавали свої пропозиції щодо потреби у будматеріалах. Так, із 51 громади Сумщини від дій ворога постраждало 25. 23 із них мають пошкоджені об’єкти для першочергового відновлення. У Програмі із закупівлі будівельних матеріалів взяли участь 14 громад Сумщини. Загальна сума, яка попередньо виділена нашій області, становить 135 мільйонів гривень.

«Програма передбачає закупівлю 15 позицій будматеріалів, необхідних для першочергового відновлення. Зокрема, це покрівля, цемент, вікна, склопакети, шифер тощо. Сподіваюся, що найближчим часом заявки будуть профінансовані і громади напряму зможуть отримати від держави будівельні матеріали для першочергового відновлення приватного сектору чи будь-яких об’єктів, які пошкоджені внаслідок бойових дій», – уточнив Олег Клименчуков.

При цьому посадовець наголосив: якщо хтось вже вирішив братися до відновлення власного житла чи інших об’єктів, не чекаючи допомоги, обов’язково слід фіксувати завдані збитки ворогом. Це дасть змогу у майбутньому претендувати на отримання компенсації за виконані роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору