Окупанти за добу більше 40 разів обстріляли прикордоння Сумщини
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 22 січня, росіяни здійснили 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, інформують в ОВА. Зафіксовано 186 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська, Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Есманьська, Середино-Будська, Свеська громади.
Росіяни вели вогонь з мінометів та артилерії, гранатометів СПГ та АГС. Зафіксовано 15 вибухів унаслідок роботи БПЛА.
Сьогодні, 23 січня, вночі росіяни здійснили 2 обстріли прикордонних територій Шосткинського району. Зафіксовано 5 вибухів. Обстрілів зазнали Середино-Будська та Зноб-Новгородська громади.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: