Дерматолог
Авто Світ

Окупанти з мінометів обстріляли прикордоння Шосткинського району

Війна, Кордон 09:32, 19.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Протягом четверга, 18 січня, росіяни двічі обстріляли прикордонні території Сумської області. Зафіксовано 8 вибухів, повідомили в ОВА. Обстрілів зазнали Білопільська (рашисти скинули з БпЛА вибуховий предмет) та  Великописарівська громади.

Вночі, 19 січня,російські військові обстріляли з мінометів три громади Сумщини: Юнаківську, Есманьську та Середино-Будську. Зафіксовано 9 вибухів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору