Окупанти з мінометів обстріляли прикордоння Шосткинського району
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом четверга, 18 січня, росіяни двічі обстріляли прикордонні території Сумської області. Зафіксовано 8 вибухів, повідомили в ОВА. Обстрілів зазнали Білопільська (рашисти скинули з БпЛА вибуховий предмет) та Великописарівська громади.
Вночі, 19 січня,російські військові обстріляли з мінометів три громади Сумщини: Юнаківську, Есманьську та Середино-Будську. Зафіксовано 9 вибухів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: