Дерматолог
Авто Світ

Окупанти випустили з літака по Шосткинщині 12 ракет

Війна 09:12, 4.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 3 березня, військові РФ 29 разів обстріляли Сумщину. Зафіксовано 130 вибухів з мінометів, ствольної артилерії, окупанти застосували FPV-дрон. Про це повідомили в Сумській ОВА. Під обстрілами були й території Шосткинського району.

▪Середино-Будська громада: були мінометні обстріли (13 вибухів) та пуски ракет НАР з літака (4 вибухи).

▪Есманьська громада: зафіксовано пуск ракет НАР з літака (8 вибухів).

▪Шалигинська громада: ворог вдарив з міномету (2 вибухи) та ствольної артилерії (5 вибухів).

Уночі та зранку 4 березня армійці РФ здійснили 5 обстрілів прикордоння Сумщини. Були влучання  КАБами по Великописарівській громаді. Крім того під обстрілами опинилися Есманьська та Зноб-Новгородська громади Шосткинського району. По них вели вогонь з мінометів та ствольної артилерії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору