Окупанти продовжують обстрілювати Сумщину з території РФ
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це інформує голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький. За його даними, вчора, 5 квітня з території росії відбувся обстріл з важкої артилерії одного з прикордонних населених пунктів у Сумському районі.
– Загроза російської агресії для Сумщини нікуди не зникла, – застерігає очільник області.
Кожен з читачів в міру сил може підтримати Шостка.INFO та допомогти разом тримати інформаційний фронт. Картка ПриватБанка для допомоги нашому виданню: 5168 7427 2468 9512, PayPal: shostkanews@gmail.com
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: