Дерматолог
Авто Світ

Окупанти поранили 66-річну жительку Середина-Будської громади

Війна, Прокуратура 16:36, 10.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Сьогодні, 10 травня, близько 10:00 год росіяни з артилерії обстріляли цивільну інфраструктуру Середино-Будської громади Шосткинського району. Унаслідок атаки ворога 66-річна жінка отримала поранення, також уламками посічено будинок потерпілої.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки обстрілу. У подальшому матеріали кримінального провадження будуть передані до Управління Служби безпеки України в Сумській області, повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору