Окупанти нанесли ракетний удар по навчальному закладу на Сумщині, коли там були діти
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 11 березня, ворог наніс ракетні удари по одному із населених пунктів Охтирського району. Як повідомлялося в ОВА, ціллю ворог стала Великописарівська громада.
За даними ГУ ДСНС у Сумській області, руйнувань зазнали об’єкти цивільної інфраструктури, серед яких є навчальний заклад. У момент удару, в укритті перебували діти. На щастя ніхто з школярів не постраждав.
Сила удару призвела не тільки до значних руйнувань, а й до виникнення пожежі. Прибувши на місце виклику, рятувальники ліквідували загоряння, а також провели обстеження території.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: