Сервис Центр

Офис развития громады. Ученики школы-лицея подтвердили высокий уровень знаний по естественным наукам на международном конкурсе + Видео

Знай наших!, Освіта 17:46, 22.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Как отмечает учитель химии школы №2-лицей Елена Андрусенко, ее ученики приняли участие в традиционном ежегодном международном конкурсе «Открытая естественная демонстрация». Команда Шосткинского лицея участвовала в конкурсе единственная из Сумской области. И в этом году шосткинские лицеисты заняли третье место.

– Це дуже велика перемога, досягнення. Це пошукові, наукові, комбіновані задачі, які потребують згуртованості, командної роботи, великої відповідальності. Наші діти були дуже достойні, виступали прекрасно. Беручи участь у цьому конкурсі, я впевнилась, що в нас просто блискучий педагогічний колектив. І підготовка завжди на дуже високому рівні, бо перший і другий тур відбувається не без участі вчителів. Ми розв’язуємо задачі поруч зі своїми дітьми. Тобто, вони збирають інформацію, а ми її аналізуємо, потім відбувається синтез від головного. А третій тур – це вже гра наших дітей, – говорит Елена Андрусенко.

– Перший етап відрізняється від третього. Ми разом з вчителями разом намагаємося відповісти на представлені запитання. На третьому етапі дається всього 10 хвилин, щоб вирішити завдання. Завдання дуже незвичайні, цілковито відрізняються від завдань олімпіади. Було цікаво їх вирішувати, – рассказывает ученик 11-А класса Кирилл.

– Вперше приймала участь у цьому конкурсі. Для мене це був новий досвід, але було досить цікаво. Я перевірила свої знання як з хімії, так і з інших предметів, – вспоминает Маргарита, ученица 11-А класса.

– Найважче було зібратися, не хвилюватися, коли нам надіслали завдання з хімії. Все інше було легко, тому що мене підтримувала моя команда, – делится ученик 11-В класса Илья.

Ми показували риси згуртованості, наполегливості, кожен тримав своє слово, – вспоминает Артем, ученик 11-А класса.

– Це велика честь для учнів нашого шосткінського ліцею потрапити на такий престижний конкурс і зайняти призове місце, – отмечает Юлия, ученица 11-А класса школы-лицея.

– Перед фіналом було декілька етапів. Чотири етапи ми лідирували, але на останньому етапі інші команди більш правильно відповіли, тому їм поставили більше балів, ніж нам. Тому цього року ми отримали третє місце, але ми не збираємося опускати руки і надалі плануємо брати участь та перемагати, – говорит ученица 11-Б класса Екатерина.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору