Дерматолог
Авто Світ

Офіцери освітньої безпеки заступили на службу у навчальних закладах Шосткинщини

Безпека, Поліція 21:30, 24.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 24 січня, на службу в закладах освіти міста та району заступили офіцери безпеки. Таку новину повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Зазначається, що метою проєкту є попередження можливих небезпечних ситуацій та створення безпекового фону серед школярів та персоналу.

«Закінчивши навчання майбутні офіцери безпеки приступили до стажування в закладах середньої освіти, де проводиться очне та змішане навчання. Правоохоронці будуть зобов’язані не лише контролювати стан безпеки в закладі, а й вміти спілкуватись з учнями та знатися на дитячій психології, щоб розуміти дитину та за потреби вчасно їй допомогти», – йдеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору