Один клас Шосткинської гімназії навчається дистанційно, стало відомо на апаратній нараді
Поділитися в
Копіювати посилання
Через захворювання на коронавірус 9-А клас Шосткинської гімназії перейшов на дистанційне навчання. Про це розповіла начальниця управління освіти Наталія Сергейко.
Продовжують сидіти вдома й вихованці Воронізького дитячого садка «Чебурашка».
«Працівники цього закладу хворі і не мають можливості продовжувати роботу. До речі, саме в цьому закладі всього 30% вакцинованих працівників, тому, мабуть, і є такий ріст захворювання», – повідомила Наталія Сергейко.
Решта навчальних закладів Шосткинської громади працюють у звичайному режимі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: