Одужав сам – допоможи іншим!

Здоров'я 11:49, 25.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

ЧИ БУДУТЬ ЖИТИ ХВОРІ НА КОРОНАВІРУС – ВИРІШУЄТЕ ВИ!

0 800 600 003

Шосткинці, мешканці області! Рятуйте життя, здавайте ковідну плазму і отримуйте грошову винагороду – 1800 гривень за літр (з урахуванням ПДФО і ВЗ)

Увага! Працює телефон гарячої лінії 0 800 600 003, на який може зателефонувати будь-який житель України, перехворівший на коронавірус. Дізнавайтесь інформацію кожного дня з 7 до 20.00.

Зараз, коли весь світ охопила пандемія смертельно небезпечного вірусу COVID-19, створення ліків для тяжкохворих стало питанням не лише державної, а й світової ваги. Адже Всесвітня організація охорони здоров’я вже «ощасливила» людство прогнозом про те, що коронавірус – це всерйоз і надовго, і сподіватися, що він тихенько самоліквідується, доки ми добросовісно сидимо по домівках, носимо маски і миємо руки, не варто.

 «Біофарма» безперервно працює над виготовленням рятівних ліків від коронавірусу

В тих країнах, які пишалися тим, що вже перемогли вірус, почалися повторні спалахи інфекції. Одні лікарі прогнозують нову епідемію восени, інші акцентують на тому, що ми поки і з цієї не вибралися, а COVID-19 зовсім не обов’язково повинен літом ховатися під плінтус, як це робить грип і сезонні інфекції. Він може любісінько продовжувати поширюватися, доки ми всі, зрештою, ним не перехворіємо – а може, і не по одному разу.

В будь-якому разі коронавірус становить смертельну небезпеку для жителів Землі, а набридлий всім карантин – це тільки можливість деякий час його стримувати, якщо, звичайно, ви не плануєте на все життя зачинитися вдома, насолоджуючись дистанційною роботою, дистанційною освітою, онлайн-шопінгом, фотоспогадами, відеопоходами в гості і зустрічами з друзями.

Що ж дає нам карантин? Заради чого ми жертвуємо всіма своїми планами і сидимо вдома? Ми просто виграємо час. Час на створення ліків і вакцин від хвороби, яку людство зустріло вперше і не готове їй протистояти.  І оскільки часу у нас зовсім небагато – карантин уже всіх виснажив і розумово, і фізично, і матеріально –  над пошуком дієвих лікувальних препаратів для порятунку людських життів  у всьому світі активно працюють найкрупніші фармацевтичні компанії. Серед них – і українська «Біофарма», яка має великий досвід виготовлення імуноглобулінів з плазми крові, і яка посиленно і  безперервно працює над відкриттям рятівних ліків від коронавірусу.

НАВІЩО ПОТРІБНА ПЛАЗМА ПЕРЕХВОРІЛИХ

Будь-яка плазма для виробництва ліків не годиться – це має бути саме плазма тих, хто подолав недугу і в чиїй крові є антитіла до COVID-19. Якщо навіть звичайне переливання плазми здорової людини може врятувати тяжкохворого, то плазма з антитілами до коронавірусу буде в десятки, сотні раз дієвішою!

Імуноглобулін дасть можливість запобігти тяжкому перебігу хвороби. Хворих не потрібно буде підключати до апаратів ШВЛ, які для багатьох є не менш небезпечними, ніж коронавірус, їм не потрібно буде проводити тиждень або й більше на межі життя і смерті, виснажуючи організм, а головне – вони переможуть хворобу і житимуть! Фахівці «Біофарми» знають, як цього досягти!

Ейфорія, приплив сил і… коштів

Справа, здавалося б, за малим – зібрати плазму тих, хто перехворів на COVID-19, яка містить антитіла до коронавірусу, виготовити з неї імуноглобулін і провести його клінічні дослідження. Для цього потрібно знайти 500 донорів. Вже є на це відповідні дозволи МОЗу, вже готове обладнання і фахівці. Не вистачає тільки… самої плазми.

Незважаючи на всі заклики, ті, хто перехворів на коронавірус, не поспішають ставати донорами. Певно, бояться, що з  тих, хто погодиться на донацію, у темному-темному підвалі викачуватимуть по відру крові. Та все набагато прозаїчніше і не схоже на голлівудський фільм – з донорів у найкращих і найкомфортніших умовах беруть лише суворо визначену лікарем кількість плазми – і ні граминочки більше. Після цього донорів не хитає вітром від слабкості – навпаки, вони відчувають приплив сил і ейфорію. А ще приплив коштів у гаманці –  це, здається, не так уже й страшно, і таку «придибенцію» можна якось пережити.

ДОПОМОЖІТЬ ОДУЖАТИ ІНШИМ!

Сумський обласний центр служби крові запрошує тих, хто перехворів на коронавірус і одужав, стати донором плазми у СОЦСК або його відділеннях в Шостці і Конотопі. Це – єдина можливість врятувати тих, хто знаходиться в групі ризику і, підхопивши вірус, не відбудеться легкою його формою. Ніхто не знає, хто опиниться у відділенні реанімації завтра, для кого стануть єдиною надією на порятунок ліки, яких в Україні і досі немає через людську байдужість.  Допоможіть одужати тим, хто захворіє після вас!

Донорську компенсацію за плазму з антитілами до коронавірусу суттєво збільшено – такі донори отримуватимуть 1800 грн. за 1 л плазми (в тому числі ПДФО і ВЗ), а здавати її можна кожні два тижні. Це суттєва підтримка до сімейного бюджету, особливо в період карантину. При цьому донор безкоштовно проходить обстеження на ряд небезпечних інфекцій і оздоровлює свій організм за допомогою плазмаферезу. Цей засіб часто застосовується в комплексній терапії при запальних захворюваннях, щоб очистити і оздоровити організм, допомогти йому швидко відновитися. А донори отримують можливість скористатися всіма перевагами плазмаферезу просто як доповнення до своєї рятівної місії, за яку ще й заплатять.

Всі матеріали, які використовуються у центрі крові, одноразові і відкриваються в присутності донора. Безпека, а також конфіденційність всієї інформації щодо здоров’я донора гарантується.

Тож дуже-дуже чекаємо тих, кому не байдужа доля інших людей, хто готовий допомогти створити ліки, пожертвувавши частину своєї плазми! Якщо ви самі не хворіли, але знаєте таких людей – розкажіть їм про те, як вони потрібні! Допоможіть їм дістатися центру крові, щоб здати плазму – єдину надію на порятунок для багатьох жителів нашої країни!

Деталі можна дізнатися за телефоном гарячої лінії – 0 800 600 003 для тих, хто перехворів на коронавірус. 

Телефон працює щодня з 7 до 20.00.

КОМУ ПОТРІБНО ПРОЙТИ ТЕСТУВАННЯ

З тими, хто офіційно отримав діагноз «коронавірус», звернувшись до лікарні або будучи контактною особою, і має підтверджені результати аналізів, все зрозуміло: вони підходять для забору ковідної плазми, якщо здоров’я дозволяє їм бути донорами. Але ж досить відкрити будь-яку соціальну мережу, щоб за 5 хвилин дізнатися, що нас всіх обманюють і насправді багато хто з нас вже перехворів на коронавірус до того, як було оголошено епідемію та почали робити аналізи.  Наскільки це відповідає дійсності?

Адже багато людей справді могли перенести інфекцію, вважаючи її звичайною ГРВІ чи запаленням легенів, а то й зовсім безсимптомно. І вони можуть стати донорами рятівної плазми з антитілами для інших?

Щоб виправити цю несправедливість і дати більшій кількості людей шанс взяти участь у порятунку тяжкохворих пацієнтів, «Біофарма» розпочала тестування на антитіла до коронавірусу в Сумському обласному центрі служби крові та його відділеннях у Шостці та Конотопі. На нього запрошують  всіх тих, хто в останні місяці хворів на ГРВІ та пневмонію – у першу чергу донорів, а також тих, хто має бажання стати донором плазми і здати кров на аналіз в ході донації.

Прогулятися до центру крові, полежати в зручному кріслі, здати аналізи не лише на антитіла до коронавірусу, а й на інші небезпечні інфекції (і при потребі віддадуть результат на руки) – це чудова нагода отримати нові враження під час карантину і дізнатися, ваша хвороба була насправді COVID-19 чи ні.  До того ж, таким чином долучитесь до порятунку життів – адже ваша плазма в будь-якому разі буде використана для хворих.  А може завдяки епідемії ви знайдете своє покликання і розпочнете донорський шлях.

Деталі щодо тестування за тел.:

066 009 11 10,

050 307 80 94

ЯКЩО ДОНОР НЕ ХВОРІВ НА COVID-19

Хоча коронавірус не сходить з перших рядків новин і з-за цієї капосної хвороби ми вже два місяці позбавлені звичного способу життя, це не єдине нещастя, яке може статися з людиною. Онкологічні захворювання, кровотечі як ускладнення захворювань, складні пологи та операції, ДТП і нещасні випадки – все це нікуди не ділося під час пандемії та карантину.

Щодня у лікувальних закладах області пацієнтам потрібні компоненти крові. І, від того, чи отримають вони їх вчасно, залежить саме їх життя. Забезпечити лікарні компонентами крові – це задача для всіх здорових людей. Адже ні у хвороб, ні у нещасних випадків карантинів немає. Не забувайте: кров може знадобитися і будь-кому з нас або наших рідних.

Набагато краще віддавати компоненти крові, ніж потребувати їх. Тож запрошуємо всіх, хто має здоров’я і бажання рятувати, до СОЦСК та його відділень. Це – чудова нагода пройти обстеження отримати консультацію лікаря та донорську компенсацію, можливість принести користь своєму організму, роблячи добру справу для інших.

Компоненти крові потрібні завжди – тож не варто чекати якихось особливих сприятливих обставин чи особистих звернень.  Потрібно лише протягом двох діб не вживати алкоголю, протягом доби – жирну, смажену, копчену їжу, молокопродукти, яйця, горіхи, насіння.

Після легкого сніданку прийти до центру крові з паспортом, ідентифікаційним кодом, гарним настроєм і готовністю поділитися своєю кров’ю. І ось ви вже – супергерой, який рятує людські життя, залишаючись невідомим. А нашій країні дуже потрібні герої!

Чекаємо на Вас у м.Шостка, вул.Знаменська, 6, працюємо у будні з 8.00 до 16.00, тел.: 050 407 80 96.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору