Одна з лікарень Шосткинського району отримала санітарний автомобіль та ліки від благодійників
Поділитися в
Копіювати посилання
Сумщина продовжує активно співпрацювати з міжнародними донорами та вітчизняними благодійними організаціями щодо забезпечення медичної галузі в умовах війни.
Як повідомляють у Сумській ОВА, днями благодійна організація «Фонд Карпінських» у співпраці з італійськими донорами передала для Глухівської міської лікарні санітарний автотранспорт та необхідні лікарські засоби для потреб пацієнтів.

“Дякуємо благодійникам за таку необхідну підтримку прикордонних громад Сумщини. Робота в цьому напрямку з БО «Фонд Карпінських» та іншими організаціями триває”, – ідеться в повідомленні ОВА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: