Одна з громад Шосткинського району планує купити шкільний автобус за 2 млн грн

Освіта, Транспорт 15:19, 8.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Найважливіше і одночасно найважче рішення, яке доводилося приймати голові Зноб-Новгородської територіальної громади Петру Гончарову на своїй посаді, — це рішення про закриття малокомплектних навчальних закладів. Про це він розповів під час інтерв’ю для ОТГ-Інформ Сумщина.

За його словами, у 2017 році з комунальної власності Середино-Будського району до комунальної власності громади було передано вісім закладів освіти. Більшість з них були малокомплектними і налічували менше 25 учнів.

«У такому випадку направляти освітню субвенцію для фінансування заробітної плати педагогічних працівників не можна. Для того щоб ці заклади функціонували необхідно направляти власний ресурс громади, а його і так не вистачає», — пояснює Петро Гончаров.

Таким чином, починаючи з 2017 року на території громади було закрито п’ять малокомплектних закладів освіти. Учнів з населених пунктів, де більше немає шкіл, підвозять до опорного закладу на шкільному автобусі, але їхати їм доводиться занедбаними дорогами і на автобусах, які давно відпрацювали свій ресурс. Тому у 2021 році на умовах співфінансування з обласним бюджетом Зноб-Новгородська громада планує придбати новий шкільний автобус, вартістю майже 2 млн грн. Витрати на його купівлю обласний бюджет та громада розділять порівну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору