Очільник Шосткинської громади відзначив кращих студентів
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, 17 листопада, відзначатиметься Міжнародний день студента.
З нагоди цього свята міський голова Микола Нога та його заступниця Марина Харламова вручили студентській молоді Шостки Почесні грамоти за високі досягнення у навчанні, активну громадську позицію.
Зокрема, були відзначені студенти Шосткинського фахового коледжу Дмитро Волкотрубенко (група МІ-21), Олександр Белаш (група ЕІ-21), Карина Маценко (група БС-23).
Після церемонії нагородження відбувся невеликий концерт творчих колективів двох місцевих коледжів.



Джерело: Шосткинський фаховий коледж
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: