Дерматолог
Авто Світ

Очільник Шосткинської громади відзначив кращих студентів

Дата, Молодь 20:15, 16.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Завтра, 17 листопада, відзначатиметься Міжнародний день студента.

З нагоди цього свята міський голова Микола Нога та його заступниця Марина Харламова вручили студентській молоді Шостки Почесні грамоти за високі досягнення у навчанні, активну громадську позицію.

Зокрема, були відзначені студенти Шосткинського фахового коледжу Дмитро Волкотрубенко (група МІ-21), Олександр Белаш (група ЕІ-21), Карина Маценко (група БС-23).

Після церемонії нагородження відбувся невеликий концерт творчих колективів двох місцевих коледжів.

 

 

 

 

 

 

Джерело: Шосткинський фаховий коледж

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору