Ображіївський НВК — переможець ІІ етапу волейбольних змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»
Поділитися в
Копіювати посилання
У Шосткинській громаді відбувся ІІ етап змагань з волейболу серед команд дівчат (9-11 класів) «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» 2025/2026 н.р.
Змагання пройшли у дружній, але по-справжньому спортивній атмосфері, подарували багато яскравих емоцій, напруженої боротьби та незабутніх моментів. Усі команди продемонстрували командний дух, наполегливість і любов до волейболу
У результаті призові місця розподілилися таким чином:
І місце — Ображіївський НВК
ІІ місце — Воронізька ЗОШ
ІІІ місце — Ковтунівський НВК.

“Окрема подяка вчителям (Микола Михайличенко, Віталій Веселовський, Сергій Пилипков) за професіоналізм, підтримку й натхнення, яке ви даруєте своїм вихованкам”, – говорять організатори змагань.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: