Обрано голову Шосткинського міськрайонного суду
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 10 жовтня, за результатами таємного голосування зборів суддів, на адміністративну посаду голови Шосткинського міськрайонного суду Сумської області обрана суддя Шосткинського міськрайонного суду Сумської області Прачук Олена Василівна строком на 3 роки.
Обрання на адміністративну посаду відбулося у відповідності до частини другої статті 20 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» шляхом таємного голосування голосування більшістю від кількості суддів, які працюють у суді.
Про це повідомляє на офіційному сайті Шосткинський міськрайонний суд Сумської області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: