Дерматолог
Авто Світ

Обласний кубок з футболу серед ДЮСШ: шосткинська «Барса» зупинилась за крок від медалей

Футбол 15:49, 13.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Пройшов обласний кубок з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл (команди, складені з футболістів 2014 року народження).

У Першій лізі в матчі за «бронзу» вихованці шосткинської КДЮСШ «Барса» програли одноліткам з ДЮСШ-15 (Конотоп). Рахунок поєдинку – 1:3.

А переможцям турніру стали футболісти спортшколи «Чемпіон» (Охтирка), які перемогли 2:0 команду ДЮСШ «Альянс» (Липова Долина/Недригайлів).

Кращим нападником був визнаний шосткинець Гордій Кравченко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору