Обласний кубок з футболу серед ДЮСШ: шосткинська «Барса» зупинилась за крок від медалей
Футбол 15:49, 13.11.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Пройшов обласний кубок з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл (команди, складені з футболістів 2014 року народження).
У Першій лізі в матчі за «бронзу» вихованці шосткинської КДЮСШ «Барса» програли одноліткам з ДЮСШ-15 (Конотоп). Рахунок поєдинку – 1:3.
А переможцям турніру стали футболісти спортшколи «Чемпіон» (Охтирка), які перемогли 2:0 команду ДЮСШ «Альянс» (Липова Долина/Недригайлів).
Кращим нападником був визнаний шосткинець Гордій Кравченко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: