Обласна адміністрація оприлюднила фото наслідків вчорашніх обстрілів Середино-Будської громади
Поділитися в
Копіювати посилання
Нагадаємо, 11 снарядів із артилерії ворог випустив по прикордонному місту 12 грудня після 22 години.
За даними Сумської обласної військової адміністрації, вибух пошкодив два будинки, один з них – багатоквартирний.
У квартирах вибиті вікна, пошкоджений дах.
А одноповерховий дім повністю зруйнований: пряме попадання снаряду. Стеля пробита наскрізь, частково зруйновані стіни, для проживання вже не придатний.
Також через обстріл пошкоджені електромережі. Люди на момент обстрілу хоч і були в домівках, але не постраждали.








Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: