Сервис Центр

Обережно: у продажу на Сумщині можуть з`явитися енергетичні батончики з кунжутом, який містить небезпечний оксид етилену

Безпека, Споживач 13:47, 18.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській інформує, що до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи (RASFF) від 11 лютого 2021 року № 2020.4713-fup 2 про виявлення несанкціонованої речовини оксиду етилену у насінні кунжуту, що експортувалось з Індії через Нідерланди.  Вміст шкідливої речовини перевищував 5 мг/кг. У Нідерландах це насіння було використане при виготовленні енергетичних батончиків (виробник: The Bar Factory BV, Duiven; оптовик: Adventure Food BV, Utrecht) та експортовано до України (отримувач: The Climb Company, вул. Січових Стрільців 8 а, м. Дніпро, 49000).

Також Держпродспоживслужба повідомляє, що відповідно до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору