Обережно: у продажу на Сумщині може з’явитися брокколі із залишками пестицидів

Суспільство 16:00, 25.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

 У брокколі, що експортувалась з Польщі виявили залишки пестицидів, про це інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області.
 18 червня до Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи (RASFF) стосовно виявлення флуазифоп – п (0.52 mg/kg-ppm) в броколі, що експортувались з Республіки Польща (виробник, вантажовідправник: Polski Ogrod Sp. z o.o.) до України (отримувач: ТОВ «Торгівельний Дім «Асканія», м. Київ, пров. Новопечерський, 5, 01042).

 Держпродспоживслужба повідомляє, що, відповідно до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

 У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просять негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області за телефоном (0542)77 90 43.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору