Сервис Центр

Новий тариф на послуги з передачі електроенергії: “ЕНЕРА СУМИ” пояснює, що зміниться

Споживач 11:15, 24.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Foto

З 1 серпня починає діяти новий тариф на передачу електроенергії для НЕК Укренерго“. Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг №1329 від 11 липня 2020 року, він становитиме 240,23 грн/МВт•год (без ПДВ). У звязку з цим збільшиться вартість універсальних послуг і зміниться кінцева ціна електроенергії для юридичних споживачів. 

СЛІД НАГОЛОСИТИ, ЩО ТАРИФ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗ ЗМІН! Згідно з постановою НКРЕКП №220 від 26.02.2015 року,вартість електроенергії для побутових споживачів становить 0,9 грн до 100 кВт*год на місяць та 1,68 грн понад 100 кВт*год (з ПДВ).

Підвищення також НЕ стосується таких юридичних споживачів:

1⃣   багатоквартирних будинків та гуртожитків (робота ліфтів, насосів та домофонів, освітлення дворів, східців і номерних знаків)

2⃣  власників (балансоутримувачів) майна, що використовується для компактного поселення внутрішньо переміщених осіб (побутові потреби мешканців)

3⃣  дачних, дачно-будівельних, гаражно-будівельних кооперативів, садових товариств (технічні цілі, робота насосів та освітлення території);

4⃣   релігійних організацій (комунально-побутові потреби)

Для решти юридичних клієнтів з 1 серпня 2020 року вартість електроенергії зміниться, адже тариф на передачу є однією зі складових ціни.  

Нагадаємо, переглянути тариф постачальника універсальних послуг на серпень-вересень 2020 року можна на нашому сайті у розділі “Постачання електроенергії”“Для бізнесу” – “Тарифи“.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору