Новий комп’ютер від енергетиків Сумщини для обласного кардіодиспансеру

Соціальна місія 23:18, 23.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

АТ “Сумиобленерго” продовжує естафету добрих справ – до Дня медичного працівника підприємство передало до Сумського обласного клінічного кардіологічного диспансеру  новий комп’ютер, повідомляє пресслужба енергокомпанії.

Головний лікар Сумського обласного клінічного кардіологічного диспансеру Ігор Марцовенко розповів, що потреба в комп’ютерах у медзакладі виросла в зв’язку з реформою медицини: “Уже з 1 липня ми маємо вносити дані всіх пацієнтів у єдину базу даних. Це, в свою чергу, допоможе реалізувати головний принцип реформи – щоб гроші йшли за пацієнтом. Та і весь світ переходить із паперових карток на електронні – це вимога сучасності. Сьогодні нам необхідно обладнати новими комп’ютерами 29 робочих місць, на жаль, фінансування не дозволяє цього зробити. Поки що маємо лише 12 таких місць. Тому допомога спонсорів дуже важлива. Надзвичайно вдячний керівництву АТ “Сумиобленерго”, яке відгукнулося на наше прохання про допомогу з придбанням комп’ютера”.

Голова Правління АТ “Сумиобленерго” Ігор Дирбавка зазначив, що благодійність і підтримка лікарень сьогодні вкрай важлива. Адже пандемія змусила всіх нас інакше поглянути на медицину й почати ще більше цінувати працю лікарів: “Я щиро дякую кожному лікарю за самовіддану працю та вітаю Ігоря Михайловича й увесь колектив кардіологічного диспансеру з професійним святом. Бажаю міцного здоров’я, адже якщо будуть здорові лікарі – будемо здорові і всі ми”.

Нагадаємо, головна діяльність  АТ “Сумиобленерго” – це розподіл електричної енергії та її облік. Але благодійність і соціальна відповідальність вже понад 10 років є невід’ємною частиною роботи енергетиків. Товариство також передало в Сумську обласну клінічну лікарню кисневий концентратор і інфузомат, допомогло Штепівському навчально-реабілітаційному центру та Сумському обласному спеціалізованому диспансеру радіаційного захисту населення.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору