Новий ангіограф Шосткинській ЦРЛ не перепаде

 Поділитися

Поділитися в

Про це стало відомо під час відкриття нового відділення екстреної медичної допомоги Сумської міської центральної клінічної лікарні.  

«Міністерство охорони здоров’я планує закупити в Україну 25 стаціонарних рентгенівських цифрових ангіографічних систем для відділень екстреної допомоги опорних лікарень. Сумська облдержадміністрація направила лист до МОЗу щодо розподілу такого комплекту обладнання для цієї лікарні», – розповів Дмитро Живицький.

За його словами, Сумська міська центральна клінічна лікарня є опорною. У закладі працюють фахівці, які зможуть оперативно освоїти нове сучасне обладнання і кваліфіковано надавати допомогу. Тому було вирішено встановити цей ангіограф саме в Сумах. Але й північ області не залишиться без ангіографа. За згоди Сумської міської ради, у Шосткинську ЦРЛ буде переданий портативний апарат, який зараз розміщується в Сумській міській центральній лікарні.

«Ми робимо такий хід для того, щоб там був простіший апарат, а сюди встановити складніший. Адже в місті Суми є відповідні фахівці й умови. Очікуємо, що до кінця року цей апарат буде на Сумщині», – наголосив голова облдержадміністрації.

Директор Сумської міської центральної клінічної лікарні Валентина ДОМІНАС додала, що закладу необхідний такий апарат. На ньому можуть працювати фахівці нейрохірургічного профілю, кардіології, хірургії, хірургії судин.

«Ми маємо висококваліфікованих спеціалістів і якщо отримаємо відповідне обладнання, то зможемо робити якісну діагностику та лікування жителів Сумщини», – говорила вона.

За інформацією Сумської ОДА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору