Нове опитування: що має бути в Шостці на місці колишнього пам’ятника Леніну на Садовому бульварі напроти міської ради?
Опитування 13:31, 18.01.2021
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Від колишнього пам’ятника Леніну напроти міськвиконкому по вул. Садовий бульвар залишився один постамент. Що, на думку шосткинців, має бути на цьому місці? Свою відповідь Ви можете дати у опитуванні, що розпочате сьогодні на Шостка.INFO.
Через тиждень ми опублікуємо результати. Дякуємо за активність!
Що повинно бути в Шостці на місці колишнього пам’ятника Леніну на Садовому бульварі напроти міської ради?
- Фонтан 24%, 755 голосів755 голосів 24%755 голосів - 24% всіх голосів
- Пам`ятник відомому земляку 18%, 547 голосів547 голосів 18%547 голосів - 18% всіх голосів
- Нічого, хай залишається, як є 14%, 447 голосів447 голосів 14%447 голосів - 14% всіх голосів
- Клумба чи газон 14%, 429 голосів429 голосів 14%429 голосів - 14% всіх голосів
- Фотозона 9%, 284 голоси284 голоси 9%284 голоси - 9% всіх голосів
- Кіоск типу «Цукерочка» 8%, 247 голосів247 голосів 8%247 голосів - 8% всіх голосів
- Контактна скульптура 7%, 211 голосів211 голосів 7%211 голосів - 7% всіх голосів
- Свій варіант 6%, 201 голос201 голос 6%201 голос - 6% всіх голосів
Всього голосів: 3121
18.01.2021
- 01.02.2021
Голосування закрито
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: