Дерматолог
Авто Світ

Нове опитування. Чи доцільно цьогоріч у Шостці встановлювати головну новорічну ялинку?

Опитування 11:54, 15.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Цьогоріч українці святкуватимуть День Святого Миколая 6 грудня (замість 19 грудня, як було раніше). Саме до цього свята у довоєнний час встановлювали новорічну ялинку.

Через війну та задля безпеки мешканців громади минулого року у Шостці обійшлися без головної ялинки на Новорічні свята. А чи варто облаштовувати новорічну локацію у місті цьогоріч?

Візміть участь у голосуванні від Шостка.INFO.

Чи потрібно цьогоріч встановлювати у центрі Шостки головну ялинку?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору