Нове опитування: біля магазину «Наука» у Шостці має бути бібліокав’ярня чи овочеві кіоски?

Опитування 19:52, 6.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

У вересні поточного року в.о. директора комунального підприємства «Магазин «Наука» була призначена відома шосткинська активістка, голова громадської організації «Сила інтелекту» Галина Москаленко.

Роздумуючи над розвитком історичного книжкового магазину у Шостці, його очільниця звернула увагу на місце поруч із магазином. Невеличке підвищення, де, мабуть, був фундамент чи клумба, поросло травою. З’явилася ідея осучаснити й зробити корисним суспільству простір біля відомого усім книжкового магазину.

– У напрямку розвитку комунального підприємства, яке історично було книжковим магазином, відомим багатьом поколінням шосткинців, поряд було б непогано облаштувати бібліокав’ярню, де можна було б почитати книжку та випити доброї кави. Було б добре облаштувати майданчик громадського простору, інтелектуального відпочинку, де б збиралися люди. Наразі в нашому місті зростає запит на місця інтелектуального дозвілля. Бібліокав’ярня має стати одним з таких місць, де можна поєднати інтелектуальне задоволення від читання з гастрономічним від доброї кави. До речі, в громаді ще ніхто не реалізував подібної задумки і бібліокав‘ярня стане гарним почином і естетичною візитівкою Шостки, місцем притяжіння інтелектуальної еліти та естетичного розвитку молоді, – каже Галина Москаленко.

Та, як з’ясувалося, поряд із історичним книжковим магазином буде… торгівля овочами та фруктами. Наразі поряд вже почали розбирати зимовий кіоск.

Як поінформував головний архітектор міста Володимир Єфремов біля «Науки» планують встановити два квадратних павільони для продажу овочів:

– За ініціативою одного з депутатів, таке рішення було прийнято на позаминулій сесії Шосткинської міської ради.

Таким чином депутати намагалися вирішити скандальне питання розміщення точок продажу овочів біля Центру естетичного виховання «Юність», надавши приватним підприємцям інше місце для торгівлі.

До речі, магазин «Наука» був без директора близько п’яти місяців. Саме в цей час і було прийнято рішення про встановлення овочевих павільйонів поряд.

Чи звільниться територія біля закладу культури від овочевих МАФів, поки не відомо, але  тепер вони можуть з’явитися і біля книжкового магазину.

А Ви за те, щоб біля магазину «Наука» у Шостці була бібліокав’ярня, де можна почитати книгу і попити кави, або овочева лавка? Проголосуйте в новому опитуванні.

Ви за те, щоб біля магазину «Наука» у Шостці була бібліокав’ярня, де можна почитати книгу і попити кави, або овочева лавка?
  • Я за бібліокав’ярню 86%, 2579 голосів
    2579 голосів 86%
    2579 голосів - 86% всіх голосів
  • Я за овочеву лавку 14%, 410 голосів
    410 голосів 14%
    410 голосів - 14% всіх голосів
Всього голосів: 2989
06.12.2021 - 13.12.2021
Голосування закрито

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору