“Нова пошта” розпродає незабрані посилки: обережно, нова схема шахраїв!
Будьте пильними! 17:08, 9.01.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Нова пошта попереджає про новий вид шахрайства:
– У телеграм-каналах зʼявилася новина про те, що Нова пошта нібито розпродає посилки, які лежать на складі більше, ніж 30 днів. Хочемо наголосити – Нова пошта ніколи не продає посилки своїх клієнтів. Ні у зв’язку з утилізацією, ні у зв’язку зі строком зберігання, ні, тим паче після ракетних обстрілів! – йдеться у повідомленні.
У компанії підкреслюють: будь-які телеграм-канали чи сторінки у соціальних мережах, які поширюють цю інформацію — шахраї!
– Ми постійно працюємо над тим, аби видаляти такі та подібні публікації та, на жаль, більшість телеграм-каналів сьогодні є анонімними, вони свідомо використовують згадку про компанію як клікбейт у рекламі, за яку беруть гроші, та чим вводять в оману своїх підписників.
Закликаємо не вірити та не купувати нічого у шахраїв!
Будьте обачними. Перевірити інформацію щодо актуальних активностей Нової пошти можна лише на її офіційних сторінках — сайті https://novaposhta.ua, офіційних сторінках у соцмережах.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: