ontaxi
Реклама
Сервис Центр

Николай Березин: «До влади приходять люди непідготовлені та невідповідальні»

 Поділитися

Поділитися в

Депутаты фракции «Відродження» в Сумском областном совете Николай Березин и Валерий Толбатов приняли участие в заседании круглого стола по случаю 20-й годовщины принятия Закона Украины «Про місцеве самоврядування в Україні», информирует The Sumy Post.

По мнению избранников, данный закон требует изменений. В первую очередь – он должен усилить роль органов местного самоуправления в осуществлении децентрализации в Украине: сегодня ОТГ не могут полностью влиять на процессы жизнедеятельности громад из-за финансовой несамостоятельности.

«Місто Суми має свої комунальні підприємства та установи. Тепер усі кошти на їх утримання віддають до якоїсь агенції, у центр (скільки це, 90 або 100 млрд,— ніхто не знає), і саме звідти нібито знають, яку саме лікарню чи установу краще фінансувати. Це не місцеве самоврядування. Це знищення місцевого самоврядування», – уверен Валерий Толбатов.

Тянет вниз развитие территориальных общин и несовершенная кадровая политика, считает Николай Березин. «Проблемою є й те, що сьогодні до влади приходять люди недостатньо підготовлені та невідповідальні. Вони не знають і не вивчають законів. На мою думку, перед тим, як допустити керівника до виконання своїх обов’язків, він повинен пройти навчання і скласти іспити. Бо навіть перукар не може виконувати свою роботу без ліцензії, то чому ми надаємо право керувати громадами людям, які не зовсім розуміються на цій сфері?», – подчеркнул Николай Березин.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору