Ніч була тихою, але зранку ворог продовжив обстрілювати прикордоння області, – Живицький
Війна 10:10, 12.10.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про ситуацію на Сумщині станом на 10:00 сьогодні, 12 жовтня, повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
Зокрема, він зазначив, що ніч була тихою, але зранку ворог продовжив обстрілювати прикордоння області:
– Миропільська громада: з 08.00 по околиці Миропілля був артобстріл – 14 прильотів (ймовірно САУ 122 мм).
Середино-Будська громада: з 08.20 по околиці м. Середина-Буда росіяни теж били з артилерії – 12 прильотів. Наслідки уточнюються. Дякую нашим захисникам та захисницям!
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: