Незалежній Україні – 30 років! Депутати від партії «Слуга народу» привітали мешканців Шосткинщини зі святом + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
З Днем незалежності мешканців Шосткинщини привітали депутати від партії «Слуга народу» – депутат обласної ради Олексій Романько та представники фракції «Слуги народу» у міській раді Олександр Івченко, Ірина Кондратьєва, Олександр Шаповал, Наталія Хукаленко, Оксана Шаповал, Тетяна Тупикова.
«Незалежній Україні – 30 років! Час становлення, час досягнень, час випробувань… Але беззаперечно – країна відбулася. І всі ми з вами причетні до цього, бо кожен робить свій маленький внесок у розвиток країни. З кожного Я народжується велике Ми – велика незалежна Україна, яку любимо всім серцем, і якою пишаємося», – сказав Олексій Романько.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: