Дерматолог
Авто Світ

Незаконно вирубував ліс на Шосткинщині: поліцейські викрили зловмисника

 Поділитися

Поділитися в

Чоловік випиляв більше десяти дерев різних порід у лісосмузі в селі Орлівка, що на Шосткинщині. 

Під патрулювання поліцейські побачили чоловіка, який випилював дерева. Для документування злочину на місце події викликали слідчо-оперативну групу.

Вирубані дерева та бензопилу правоохоронці вилучили.

За цим фактом працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу». Слідчі дії тривають.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору