Незаконно вирубував ліс на Шосткинщині: поліцейські викрили зловмисника
Поділитися в
Копіювати посилання
Чоловік випиляв більше десяти дерев різних порід у лісосмузі в селі Орлівка, що на Шосткинщині.
Під патрулювання поліцейські побачили чоловіка, який випилював дерева. Для документування злочину на місце події викликали слідчо-оперативну групу.
Вирубані дерева та бензопилу правоохоронці вилучили.
За цим фактом працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу». Слідчі дії тривають.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: