Дерматолог
Авто Світ

Невикористані кошти «Національного кешбеку» згорять після 30 червня

Фінанси 20:34, 18.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Кошти, накопичені на картках «Національного кешбеку», потрібно використати до 30 червня, повідомляє Міністерство економіки України.

Невикористані станом на кінець дня накопичення повернуться до державного бюджету.

Від 1 липня програма «Національний кешбек» продовжить працювати у звичному режимі. Кошти за покупки українських товарів нараховуватимуться як завжди та виплачуватимуться після 20 числа наступного місяця за попередній.

Кешбек за квітень українці отримають наприкінці травня – ці кошти також потрібно використати до 30 червня.

Виплата кешбеку за покупки, здійснені у травні, відбудеться вже у липні. Надалі нарахування відбуватиметься за стандартним графіком.

Кешбек можна витратити на:
▪️ оплату комунальних та поштових послуг;
▪️ придбання продуктів, медичних виробів та ліків українського виробництва;
▪️ купівлю книжок та іншої друкованої продукції;
▪️ донати на благодійність, зокрема на підтримку ЗСУ.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору