Не лише перевірятимуть, а й навчатимуть. Керівники інтернатів повинні пройти навчання з пожежної безпеки

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні голова Сумської облдержадміністрації Василь ХОМА підписав протокол позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногеннно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У документі зазначається, що окрім заходів щодо перевірки закладів, які надають послуги з утримання, медичного обслуговування людей похилого віку та осіб з інвалідністю, будуть  додатково проведені навчання для керівників і осіб, відповідальних за стан дотримання пожежної безпеки інтернатних закладів соціального спрямування, установ охорони здоров’я, освіти та соціального захисту. Такі заходи вводдять з метою попередження надзвичайних ситуацій, на кшталт пожежі у Харкові.

Голова облдержадміністрації  доручив керівникам обласних департаментів соціального захисту населення, освiти i науки, начальнику управлiння охорони здоров’я до 1 квітня забезпечити проходження відповідними особами навчання з питань техногенної та пожежної безпеки у Навчально-методичному центрі безпеки життєдіяльності в Сумській області.

«Закликаю місцеву владу – усіх очільників міст та територіальних громад – максимально співпрацювати з підрозділами Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, щоб унеможливити виникнення непередбачуваних випадків на об’єктах підвищеного ризику, в закладах соціального спрямування, установ охорони здоров’я, освіти та соціального захисту. Не можна допускати, щоб такі заклади працювали нехтуючи безпекою людей», – зауважує Василь Хома.

Також доручено головам райдержадміністрацій, рекомендовано селищним, міським головам територіальних громад терміново до 25 січня забезпечити проведення керівниками інтернатних закладів соціального спрямування, установ охорони здоров’я, освіти та соціального захисту додаткових інструктажів з питань техногенної пожежної безпеки з працівниками та обслуговуючим персоналом. А також обов’язково на постійній основі забезпечувати проведення разом з підрозділами Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій роз’яснювальної роботи щодо дотримання вимог техногенної та пожежної безпеки.

За інформацією Сумської ОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору