Дерматолог
Авто Світ

Не котами єдиними: на Сумщині рятувальники зняли з дерева дівчинку

ДСНС 10:56, 7.08.2024
 Поділитися

Поділитися в

Подія сталася учора, 6 серпня, у м.Конотоп. До рятувальників надійшло прохання допомогти дівчинці, яка залізла не дерево, а спуститися назад вже не змогла. Про це повідомляє ГУ ДСНС у Сумській області.

На місце виклику прибуло відділення 15-ї державної пожежно-рятувальної частини. За допомогою висувної драбини один із рятувальників піднявся до дитини, яка сиділа на гілці на висоті близько 3 м. Він заспокоїв дівчинку і допоміг спуститися їй на землю.

Всього для надання допомоги залучалося 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки ДСНС України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору