Не котами єдиними: на Сумщині рятувальники зняли з дерева дівчинку
Поділитися в
Копіювати посилання
Подія сталася учора, 6 серпня, у м.Конотоп. До рятувальників надійшло прохання допомогти дівчинці, яка залізла не дерево, а спуститися назад вже не змогла. Про це повідомляє ГУ ДСНС у Сумській області.
На місце виклику прибуло відділення 15-ї державної пожежно-рятувальної частини. За допомогою висувної драбини один із рятувальників піднявся до дитини, яка сиділа на гілці на висоті близько 3 м. Він заспокоїв дівчинку і допоміг спуститися їй на землю.
Всього для надання допомоги залучалося 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки ДСНС України.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: