Сервис Центр

На апаратній нараді повідомили, що навчання у школах Шосткинської громади триває, але через сильні морози дітей можна залишати вдома

Безпека, Освіта 09:50, 8.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

На сьогоднішній апаратній нараді при міському голові головним було температурне питання. Найбільше уваги йому приділили, обговорюючи функціонування освітньої сфери.

«Навчання продовжується у закладах загальної середньої освіти в очній і змішаній формі. За бажанням батьків, вони можуть залишити дитину вдома, якщо шлях до школи дуже довгий або є проблеми з підвезенням дітей до школи», – доповіла начальник управління освіти Наталія Сергейко

За її словами, у більшості навчальних закладах міста температура повітря відповідає санітарним нормам – від 16 до 20 градусів тепла.

«У тих кабінетах та кімнатах, де температурний режим нижчий за норму, він буде доведений до норми завдяки обігрівачам та посиленню температурного носія на подачі. Зокрема це стосується ТОВ «Шостка-Тепло», – додала Наталія Сергейко.

Однак +16 не має бути головним показником. Особливо у дитячих садках. Не слід забувати, що ця цифра гранична норма. Зауважив міський голова Микола Нога.

«Це стосується і сільських шкіл теж. Температура в садку повинна бути більша, ніж у школі. А в школі повинна бути мінімум +18 градусів. Якщо менше, діти не повинні займатися при такій температурі. Дітям повинно бути комфортно», – наголосив Микола Нога.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору