Дерматолог
Авто Світ

Навчальна програма з кібербезпеки вчительки із Шостки визнана кращою на всеукраїнському конкурсі

Освіта 13:32, 4.03.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Шосткинській гімназії мають вагомий привід для гордості. Педагогиня закладу Олена Пата здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі рукописів навчальної літератури.

Її авторська навчальна програма «Кібербезпека» отримала високу оцінку експертної комісії та була визнана однією з кращих на загальнодержавному рівні.

У гімназії зазначають, що ця перемога є свідченням професіоналізму, наполегливості та інноваційного підходу педагогині до викладання. Розробка сучасних програм з кібербезпеки є особливо актуальною в умовах цифровізації освіти та зростання онлайн-загроз.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору