Наразі на Сумщині застосовані вимкнення електроенергії для споживачів одночасно двох черг. Без світла 31%
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На 15:30, 19 грудня, у Сумській області для стабілізації потужності в енергосистемі застосовані дві черги вимкнень – 2 і 3, інформує АТ “Сумиобленерго”.
Без живлення понад 31% споживачів.
Для підприємств введені графіки обмеження потужностей та обмеження електроенергії.
Крім того, через аварію на повітряних лініях у Качанівській громаді без живлення 367 абонентів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: