Дерматолог
Авто Світ

Наразі на Сумщині застосовані вимкнення електроенергії для споживачів одночасно двох черг. Без світла 31%

 Поділитися

Поділитися в

На 15:30, 19 грудня, у Сумській області для стабілізації потужності в енергосистемі застосовані дві черги вимкнень – 2 і 3, інформує АТ “Сумиобленерго”.

Без живлення понад 31% споживачів.

Для підприємств введені графіки обмеження потужностей та обмеження електроенергії.

Крім того, через аварію на повітряних лініях у Качанівській громаді без живлення 367 абонентів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору