Напередодні повномасштабної війни депутати від ОПЗЖ у Шосткинській райраді не підтримали рішення про засудження російської агресії

Війна, Влада 14:30, 17.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Які депутати у Шосткинській районній раді не засуджують російську агресію, на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив громадський активіст, депутат цієї ж ради, а нині боєць територіальної оборони Мирослав Ляшок.   За його словами, 23 лютого, за день до початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, відбулася сесія Шосткинської районної ради. Тоді М. Ляшок, як депутат, запропонував прийняти низку різних звернень до центральної влади. Серед них – “Про засудження акту російської агресії щодо України”, де йшлося про засудження визнання росією “лднр” та про посилення обороноздатності держави.
 – На жаль, не всі присутні депутати підтримали це звернення. До публікації додаю фото з результатами голосування. Не підтримали відповідне звернення депутат Мехедок Олександр Григорович, який проголосував проти, утрималися заступник голови Шосткинської районної ради Шарамко Ірина Михайлівна та депутат Зебницький Анатолій Олексійович, а не голосував голова фракції ОПЗЖ Хохлов Віктор Миколайович. Всі ці депутати були обрані від партії ОПЗЖ, – говорить Мирослав Ляшок.
Далі – текст звернення та результати голосування.
Про засудження акту російської агресії щодо України
 Ми, депутати Шосткинської районної ради, категорично засуджуємо акт російської агресії щодо України, який продемонстрував повну зневагу до міжнародного права і суверенітету нашої країни.
 Вважаємо, що визнання з боку Російської Федерації повністю підконтрольних їй маріонеткових утворень є новим етапом російської гібридної війни щодо всього цивілізованого світу.
Цинічні і неадекватні висловлювання Володимира Путіна, який поставив під сумнів сам факт існування української державності, його хворобливі зазіхання на світове панування, свідчать, що він не зупиниться на цьому і далі здійснюватиме агресію щодо України та інших країн Центральної та Східної Європи.
 У цих умовах, керуючись ст.14, п.2 ст. 23 Закону України «Про основи національного спротиву» вимагаємо від української влади:
– негайно збільшити фінансування оборонних витрат за рахунок статей, які не є пріоритетними в умовах підвищеної військової загрози;
– налагодити дієву модель співпраці з регіональним органом військового управління Сил територіальної оборони  Збройних Сил України щодо організації підготовки навчань (тренувань) підрозділів територіальної оборони;
– розробити кризовий сценарій створення військово-цивільних адміністрацій у районах ймовірних воєнних дій;
– відкрити кримінальні провадження проти всіх депутатів держдуми РФ, які голосували за визнання «ЛДНР», а також вищих посадових осіб, які готували це рішення;
– прийняти закон України про відповідальність за колабораціонізм і російську пропаганду.
 Ми закликаємо до єднання всіх українців перед загрозою ескалації російської агресії – незалежно від політичних переконань, симпатій чи емоцій. У цьому контексті засуджуємо практику політичних репресій та переслідування політичних опонентів влади.
 Закликаємо партнерів України невідкладно запровадити весь пакет санкцій проти агресора, який узгодили країни ЄС і НАТО.
 Ми віримо в наші Збройні сили, територіальну оборону, у силу духу і героїзм українського народу. Україна і далі впевнено крокувати своїм шляхом у майбутнє у колі демократичних держав, зокрема у ЄС та НАТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору