Напередодні нового навчального року епідеміологи перевірили шосткинські училища
Поділитися в
Копіювати посилання
Щорічно фахівці Шосткинського районного відділу ДУ «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» проводять обстеження закладів професійно-технічної освіти з метою оцінки готовності до нового навчального року, створення безпечного середовища для учасників освітнього процесу.
В закладах професійної освіти здійснено комплекс лабораторно-інструментальних досліджень: якості води, ґрунту, заміри гама-фону, фізичних факторів, контроль якості дезінфекційних заходів.

Адміністрації закладів надано пропозиції щодо безпечних умов перебування в укриттях тощо.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: