Дерматолог
Авто Світ

Напередодні нового навчального року епідеміологи перевірили шосткинські училища

 Поділитися

Поділитися в

Щорічно фахівці Шосткинського районного відділу ДУ «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» проводять обстеження закладів професійно-технічної освіти з метою оцінки готовності до нового навчального року, створення безпечного середовища для учасників освітнього процесу.

В закладах професійної освіти здійснено комплекс лабораторно-інструментальних досліджень: якості води, ґрунту, заміри гама-фону, фізичних факторів, контроль якості дезінфекційних заходів.

Адміністрації закладів надано пропозиції щодо безпечних умов перебування в укриттях тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору