Напередодні Дня шашок у Шостці в бомбосховищі пройшов дитячий турнір
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 21 вересня у приміщенні пункту незламності, що по вулиці Береговій 20-а, відбувся дитячий турнір з шашок-64 серед школярів до Дня шашок.
Діти грали у двох вікових категоріях – до 10 років та 11-16 років. Хлопці і дівчата грали разом, але з окремим заліком.

Підсумки змагань. Категорія хлопці до 10 років: 1 місце – Калінін Іван (школа №6); 2 місце – Солоха Матвій (школа-ліцей); 3 місце – Манжос Богдан ( кола №1).
Категорія дівчата до 10 років: 1 місце – Сопронюк Арина (школа №11); 2 місце – Спановська Валерія (школа №9); 3 місце – Сопронюк Карина (школа №11).
Категорія хлопці 11-16 років: 1 місце – Антонян Кирило (школа №5); 2 місце – Ковбаса Даніїл (школа-ліцей); 3 місце – Ждаміров Гліб (школа №5).
Категорія дівчата 11-16 років: Ліфиренко Варвара (школа №1).
Усі призери нагороджені грамотами, медалями та солодкими призами від міського Голови Миколи Ноги.

Змагання організували відділ охорони здоров’я фізичної культури та спорту (начальник Віктор Ждаміров), міською федерацією шашок (керівник Владислав Зимовець) та суддівською колегією (Олександр Лістунов).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: