Дерматолог
Авто Світ

Напередодні Дня фізичної культури та спорту в Україні у Шостці привітали тренерів + Відео

Влада 16:05, 13.09.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 13 вересня, у нашому місті відзначали спортивних тренерів. Захід пройшов напередодні Дня фізичної культури та спорту.

«У складний час ми з вами живемо, працюємо, тренуємо дітей. Низький уклін вам за вашу нелегку працю. Ви маєте прекрасні результати на рівні області, держави, на чемпіонатах світу та Європи», – звернувся до шосткинських тренерів начальник відділу з розвитку охорони здоров’я, фізкультури та спорту Віктор Ждаміров.

Міський голова Микола Нога насамперед привітав з Днем фізкультури та спорту спортсменів і тренерів, які зараз захищають Україну на фронті.

Він вручив наставникам, керівникам місцевих спортивних федерацій Почесні грамоти.

Подробиці – у сюжеті

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору