Напередодні Дня фізичної культури та спорту в Україні у Шостці привітали тренерів + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 13 вересня, у нашому місті відзначали спортивних тренерів. Захід пройшов напередодні Дня фізичної культури та спорту.
«У складний час ми з вами живемо, працюємо, тренуємо дітей. Низький уклін вам за вашу нелегку працю. Ви маєте прекрасні результати на рівні області, держави, на чемпіонатах світу та Європи», – звернувся до шосткинських тренерів начальник відділу з розвитку охорони здоров’я, фізкультури та спорту Віктор Ждаміров.
Міський голова Микола Нога насамперед привітав з Днем фізкультури та спорту спортсменів і тренерів, які зараз захищають Україну на фронті.
Він вручив наставникам, керівникам місцевих спортивних федерацій Почесні грамоти.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: