Дерматолог
Авто Світ

Напередодні Дня довкілля у Шостці прибрали узбережжя Галенківського озера + Фото

Екологія 13:36, 19.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Щорічно в Україні у третю суботу квітня відзначають День довкілля. З цієї нагоди сьогодні, 19 квітня, у Шостці впорядковували територію довкола озера Галенківське. Нагадаємо, це єдина у місті водойма, на якій офіційно дозволено відпочинок.

До екологічної акції долучилися члени міськвиконкому, юні волонтери ВЦ “Шостка-добро” та працівники “Шостка-зеленбуд”. Дощова погода не злякала активістів, озброївшись граблями та пакетами для сміття, вони швидко та згуртовано прибрали ділянки берега, де найчастіше відпочивають шосткинці.

Фото: Микола Нога

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору