Налоговая милиция Сумщины ликвидировала конвертационный центр + Фото

Кримінал 18:21, 9.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сотрудники налоговой милиции под процессуальным руководством прокуратуры области ликвидировали конвертационный центр с объемом операций свыше 60 млн. грн. Такую новость сообщает Главное управление ГФС в Сумской области.

«У рамках розслідування кримінального провадження за ст. ст. 205, 191 КК України встановлені мешканці Сум, які надавали підприємствам реального сектору економіки Сумської області послуги з незаконного формування податкового кредиту, мінімізації податкових зобов’язань та переведення безготівкових коштів у готівку», – говорится в сообщении.

Для осуществления противозаконной деятельности организаторы конвертационного центра зарегистрировали и приобрели ряд фиктивных и транзитных предприятий в Киеве и Сумской области. На счета этих предприятий бизнес реального сектора экономики переводил безналичные средства в качестве оплаты за якобы приобретенные товары, работы и услуги. В дальнейшем незаконно проконвертированная наличность (за исключением 10-12 %, которые были «вознаграждением» за оказание незаконных услуг) передавалась клиентам.

«За результатами обшуків на підставі ухвал суду за адресами знаходження «тіньового» офісного приміщення, що використовувався учасниками конвертаційного центру, а також за місцем мешкання фігурантів виявлено та вилучено докази протиправної діяльності. Це – 27 печаток підконтрольних суб’єктів господарювання, документи бухгалтерського та податкового обліку, чорнові записи, мобільні телефони, носії електронної інформації», – информирует ГУ ГФС в Сумской области.

Следственные действия продолжаются.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору