Найвищу нагороду ІІ Всеукраїнського конкурсу мистецтв “Велика родина моя Україна” виборола шосткинка
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Талановита шосткинка Серафима Бондарець, студентка відділу “Видовищно-театралізовані заходи” Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського знову здобула Гран-Прі! Цього разу – взявши участь у ІІ Всеукраїнському багатожанровому двотуровому конкурсі мистецтв “Велика родина моя Україна”.
Він проходив у Києві в День Незалежності України 24 серпня. А нещодавно переможниця отримала результати.
На конкурс талановита декламаторка представила уривок з історичної повісті М.Старицького “Оборона Буші”, сон Орисі. Саме цей твір у виконанні Серафими і взяв найвищу нагороду. Крім того, Серафима отримала ще й призу глядацьких симпатій, завдяки підтримці глядачів.
Керівник Серафими – Галина Проців.
– Нарешті дочекалися чергові нагороди, нагороди, які дуже важливі для розвитку творчої людини, особливо, коли в твоїй країні війна, нагороди, які наближають Україну до перемоги, нагороди, які в черговий раз доводять, що наша нація сильна , творча та незламна, – стверджує переможниця конкурсу.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: