Наймолодші художники Воронізької дитячої школи мистецтв – переможці Всеукраїнського конкурсу
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Наймолодші учні Воронізької дитячої школи мистецтв взяли участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі мистецтв “РІЗДВЯНЕ ДИВО”, який проходив у м. Київ.
У підсумку троє учнів школи вибороли найвищі нагороди – І місця. Це Владислава Савчук, Вероніка Моісеєнко, Мирослав Михайленко. Про це повідомили у Воронізькій дитячій школі мистецтв.
Викладач переможців – Альона Юрковська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: