Найменші шосткинські футболісти вибороли свої перші медалі у змаганнях з футболу у Бахмачі
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
24 червня у м. Бахмач пройшов відкритий Кубок з футболу. У ньому взяли участь і вихованці КДЮСШ “Барса” з Шостки.
– Наймолодші вихованці КДЮСШ “Барса” відділення футболу вибороли свої перші медалі у відкритому Кубку м. Бахмач, посівши 3 місце. Вітаємо з першою перемогою! – повідомляє директор КДЮСШ “Барса” Алла Дейко.
Тренер шосткинських футболістів – Юрій Літвинов.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: